Videók közeli helyekről
Létrás-szakadék és vízesés - Nagy-kő-havas 45,55 km-re
A Csűr-kő árka nevű bővizű patak egy 50 m magas mészkősziklát szelt ketté a Nagy-kő-havasban. A szűk hasadék hossza 160 m, benne 7 vízesés és több kisebb zuhatag található.
Habos-völgyi vízesés - Bucsecs-hegység 51,69 km-re
A Habos-völgyi vízesés megközelítése Busteni városból történik. A kiindulópont a Babele menedékházhoz felvivő kabinos drótkötélpálya alsó állomása.
Egyéb helyek
Ház a Drina folyón (Kućica na Drini) Bajina Bašta, Szerbia 544.9 km-re
A Drina folyón látható ház egy egyedi faépítmény, amely egy sziklára épült a Drina folyó közepén, Bajina Bašta közelében, Szerbiában. A ház Szerbia és Bosznia-Hercegovina határán található, közel a két ország közötti határvonalhoz.
A Lapos-patak vízesései Békás-szoros 160.39 km-re
A Békás-szoros egyik kevésbé ismert, jelzetlen ösvényen megközelíthető látnivalója a Lapos-patak vízesés-sorozata. A Lapos-patak a Kupás-kő és a Bardócz-kő között folyik lefelé, végül az Oltár-kő alatt látványos zuhatagokat alkotva ömlik be a Békás-patakba.